Başkanın Mesajı

Derneğimiz, kuruluşunun 17.yılında, iç giyim sektörünün sesi, dünyaya açılan kapısı, problemlerinin çözüm merkezi olma hedefiyle faaliyetlerine şevk ve azimle devam etmektedir. Çalışmalarımızın başarıya ulaşması için yoğun emek harcayan başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve desteklerini bizlerden esirgemeyen değerli üyelerimize teşekkür ediyorum.

Dünyanın dördüncü büyük üretim kapasitesine sahip iç giyim sektörümüzün şu ana kadar olduğu gibi bundan böyle de gücüne yakışır bir tanıtım organizasyonuna ihtiyaç duyduğu tartışılmaz bir gerçek… 

LINEXPO'nun gerek hedef pazarlarda birebir yapmakta olduğumuz tanıtımlarla, gerekse çeşitli kanallarla yaptığımız duyuru ve etkinliklerle öncekilerden çok daha başarılı olacağına şüphemiz yok..

Yatırım, üretim, pazarlama ve eğitim alanlarında akıl ve güç birlikteliği oluşturma çalışmalarımız da devam etmektedir...

Bu duygu ve düşüncelerle sizleri şahsım ve yönetim kurulum adına saygıyla selamlıyor, tüm sektörü derneğimizin çatısı altında bir ve beraber olmaya, aktif katılım sağlamaya davet ediyorum.

 

Mustafa NAZİK
TİGSAD Yönetim Kurulu Başkanı

İç giyim sektörünün yeni yayın mecrası TİGSAD VİZYON'un ilk sayısı çıktı.