Basında Biz

E-İhracat İç Giyime Yaradı!

Türkiye’de iç giyim sektörü 2019 yılını yaklaşık 800 milyon dolarlık ihracatla tamamladı. Sektör, 2020 yılında 1 milyar dolar barajını aşan sektörler kervanına katılmayı hedefliyor...
 

Haberi Oku

 

Linexpo'ya büyük ilgi.

5-8 Şubat tarihleri arasında İFM’de gerçekleşen LİNEXPO ( İç Giyim Fuarı ) Kapılarını ziyaretçilerine açtı. Konu ile alakalı TİGSAD ( Tüm İç Giyimcileri Sanayicileri Derneği ) fuar komite başkanı Eşref Geyik şunları söyledi: Bu yıl 5.si düzenlenen fuarın...
 

Haberi Oku

İç Giyim sektöründe 2020 hedefimiz 8 milyar dolar

TİGSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Karaca, ''2019 yılında iç giyim sektörü çok canlı geçti. İhracatımızı arttırdık, 7 milyar dolar oldu. Hedefimiz 8 milyar dolar. En çok ihracatı Orta Doğu'ya yapıyoruz'' dedi...
 

Haberi Oku

İç giyimcilerin 2019 hedefi 7 milyar dolar

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği'nin (TİGSAD) yeniden başkanı seçilen Mustafa Nazik sektör olarak "2019 yılında 7 milyar dolar üretim hedefi koyduklarını ifade etti.
 

Haberi Oku

Linexpo 2020 Hazırlıkları Başladı.

2020 fuar takvimi duyurulan, iç giyim ve çorap sektörünün öncü organizasyonu Linexpo İstanbul İç Giyim ve Çorap fuarı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Tigsad Başkanı Mustafa Nazik'i ziyareti sırasında da gündeme geldi.

Linexpo İstanbul Fuarı kapılarını açtı

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ve Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) tarafından organize edilen Linexpo İstanbul 2019 Fuarı başladı. İç giyim, çorap ve yatak kıyafetlerinin sergilendiği fuarda 80 ülkeden yaklaşık 30 bin profesyonel bir araya geldi. Bugün başlayan ve 9 Şubat'a kadar devam eden fuarın açılış törenine dünyaca ünlü Victoria's Secret modellerinden Kate Grigorieva'da katılarak standları ziyaret etti.

Haberi Oku

Kate Grigorieva, İstanbul’a geldi

Önceki gün Moskova’dan İstanbul’a gelen ünlü Rus model Kate Grigorieva, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Linexpo İstanbul Fuarı’nın açılış törenine katıldı. Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği ve Çorap Sanayicileri Derneği yetkililerinin yanı sıra çok sayıda meslek birliğinin yöneticileriyle açılış kurdelesini kesen Kate Grigorieva’nın gördüğü ilgiden bir hayli memnun olduğu gözlendi. 

Haberi Oku

Dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria's Secret mankenlerinden Kate Grigorieva, İstanbul'a geliyor.

Kuzey Kutbu'ndan gelen Grigorieva, 6-9 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Linexpo İstanbul 2019 Fuarı'nın açılış törenine katılacak. 

Katılımcı firmaların 2019 yaz ve 2020 kış sezonu iç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, çorap, şort ve tayt gibi ürünlerini tanıtılacağı Linexpo İstanbul 2019 Fuarı'na Orta Doğu ülkeleri, Rusya ve Balkan ülkelerinden ilginin büyük olması bekleniyor.

Haberi Oku

80 Ülkeden 30 Bin Alıcı, Linexpo İstanbul'a Gelecek

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ve Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) tarafından organize edilen Linexpo İstanbul 2019 Fuarı, 6-9 Şubat'ta 80 ülkeden yaklaşık 30 bin profesyonelin buluşmasına ev sahipliği yapacak.

Tamamı yerli 250 markayı sektör profesyonelleriyle buluşturacak olan fuar, 6-9 Şubat'ta İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Haberi Oku

İç giyimciler tasarımcısını buldu

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD)  bu sene 2.sini düzenlediği tasarım yarışmasında kazanan tasarım ve tasarımcıyı, TÜYAP -  İFEXPO 2015 Çorap ve İç Giyim Fuarı bünyesinde yaptığı, moda ve iş dünyasından seçkin davetlilerin katıldığı, 10 finalistin tasarımlarının yarıştığı defile ile açıkladı.İpek Kamer,  Gülay Kuriş,  Erol Albayrak ve şarkıcı Altay'ın da aralarında bulunduğu iş adamı ve akademisyenlerden oluşan jüri,  finale kalan 10 tasarım ve tasarımcı arasından seçimini yaptı...

Haberi Oku

İç giyim sektörünün yeni yayın mecrası TİGSAD VİZYON'un ilk sayısı çıktı.