tigsad@tigsad.org +90 212 438 65 15

LINEXPO Deniz Akkaya ile Kapılarını Açtı

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ve Çorap Sanayicileri Derneği’nin (ÇSD) düzenlediği LİNEXPO İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı, kapılarını açtı. Fuar 8-10 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) ve Çorap Sanayicileri Derneği’nin (ÇSD) düzenlediği LİNEXPO İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı, kapılarını açtı. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarın açılışını İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçivan, TİGSİAD İç Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Osman Alyüz, LİNEXPO İstanbul İç Giyim ve Çorap Fuarı Komite Başkanı Nazım Kanpolat, İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İTHİB Başkanı İsmail Gülle, OTİAD Başkanı İlker Karataş ve Başkan Yardımcısı Cüneyt Mutkan ve ünlü manken Deniz Akkaya kurdele keserek yaptı. Ayrıca fuarın sunumunu da ünlü manken Deniz Akkaya üstlendi.

İç giyim, gecelik, sabahlık, mayo, pijama, t-shirt, şort, eşofman, tayt ve yan sanayi aksesuar ürünlerinin sergilendiği fuarda 141 katılımcı firma yer alıyor. Öte yandan fuarda yabancı ve yerli ziyaretçilere yeni tasarımlar ve trendler, mini defileler ve expozisyonlar eşliğinde tanıtılıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuar, 10 Şubat’a kadar devam edecek.

Kaynak adres için tıklayın.